Personal didactic 
 
Comisia metodica de limba si literatura romanã, limba si literatura maghiara, latina, literatura universalã

Responsabil comisie metodicã
            Rezan Anca


    Szekely-Selistean Diana
    Cerghizan Alina
    Gîrlonţa Cosmina
    Antal Carmen

    Szilagyi Anna Rozsika
    Fulop Erika
    Csiki Gyongyi
    Fulop Alpar

   



Comisia metodica de limbi moderne



Responsabil comisie metodicã

Nistor Maria

   Stoica Emilia
   Tămaş Cerasella
   Precup Raluca
   Ciurca Gyongyi
   Fulop Anna Erika
   Dora Cristina

 

Comisia metodica de matematicã-informaticã

Responsabil comisie metodicã

Andreescu Dorin

    Hancu Daniel
    Mago Attila
    Stoica Daniela
    Moraru Mihaela
    Szekely Attila Sandor 
    Halmagyi Ioan

    Dabau Septimiu
    Bogdan Liliana

 


Comisia metodica de fizicã-chimie

Responsabil comisie metodicã

Voda Claudia

    Suciu Ioan
    Scheitz Endre
    Nistor Daniela
    Gătej Ildiko Etelka
    Mădărasz Simona
   
   

Comisia metodica de stiinte socio-umane, istorie, religie si arte

Responsabil comisie metodicã


    Olar Marioara

 

    Szelcuzan Katalin
    Gagyi Zoltan
    Ciulea Porime Rodica
    Fazekas Emese
    Cerghizan Alina
    Gîrlonţa Cosmina
    Hărşan Maria
    Keszeg Ilonka
    Andrei Ilie Marin
    Negru Carmen

    Haidu Ovidiu
    Varga Erica
    Szasz Tunde
    Rat Olivia
    Szabo Cristina


   
    

Catedra de Biologie - Educaţie fizică

Responsabil comisie metodicã
Suciu Laura

     
    Stoica Octavian

   
    Hidi Balint
    Coros Monica
    Ignat Patricia

    Dan Sergiu
    Pasc Ovidiu

Catedra de Istorie-Geografie

Responsabil comisie metodicã
Popa Doina

     Chiş Elena
     Beres Ilona
     Neacşu Luminiţa
     Negru Carmen

Comisia metodica de consiliere si orientare
Responsabil comisie metodicã

Andreescu Dorin
Stoica Daniela

PERSONAL DIDACTIC DE PREDARE
Nr.crt. Numele si prenumele Specializarea Gr.did.
1 Andreescu Dorin Matematică I
2 Andrei Marian Educaţie muzicală II
3 Antal Carmen Limba şi literatura română I
4 Beres Ilona-Maria Istorie - Geografie I
5 Bogdan Liliana Educaţie tehnologică II
6 Cerghizan Alina Limba şi literatura română II
7 Chiş Elena Geografie I
8 Ciulea Porime Rodica Educaţie antreprenorială DEF
9 Ciurca Gyongyi Limba franceză II
10 Coroş Maria Biologie I
11 Csiki Gyongyi Limba maghiară II
12 Dăbău Septimiu Matematică I
13 Dan Sergiu-Nicolae Educaţie fizică I
14 Dora Cristina-Veronica Limba franceză I
15 Fazekas Emese Religie reformată I
16 Fülöp Alpar Limba latină DEB
17 Fülöp Erika-Anna Limba maghiară II
18 Gagyi Zoltan Filozofie I
19 Gătej Ildiko-Etelka Chimie I
20 Gîrlonţa Emilia-Cosmina Limba şi literatura română I
21 Haidu Ovidiu Istorie DEB
22 Halmagyi Janos Informatică DEB
23 Hancu Daniel-Valeriu Matematică I
24 Hărşan Maria Religie ortodoxă II
25 Hidi Balint Biologie DEF
26 Ignat Patricia-Dorina Educaţie fizică I
27 Keszeg Ilonka Educaţie plastică I
28 Mădărasz Hălmaciu Simona Fizică I
29 Mago Attila-Marton Matematică I
30 Moraru Liana-Mihaela Informatică I
31 Neacşu Luminita Istorie- Geografie DEF
32 Negru Carmen-Maria Geografie II
33 Nistor Daniela-Monica Chimie I
34 Nistor Maria Limba engleză I
35 Olar Marioara Ştiinţe socio-umane I
36 Pasc Ovidiu Educaţie fizică I
37 Popa Doina Geografie I
38 Precup Raluca Minerva Limba franceză II
39 Racz Olivia Educaţie plastică II
40 Rînceanu Mirela Limba şi literatura română I
41 Rezan Ancuta-Eugenia Limba şi literatura română I
42 Scheitz Endre Petru Fizică I
43 Stoica Daniela Informatică I
44 Stoica Emilia Limba engleză I
45 Stoica Octavian Biologie I
46 Suciu Ioan Fizică I
47 Suciu Laura Biologie I
48 Szabo Krisztina Ibolya Educaţe muzicală DEB
49 Szasz Tunde Religie unitariană DEB
50 Szekely Ianos-Attila Matematică II
51 Szekely Selistean Diana-Elena Limba şi literatura română I
52 Szelcuzan Katalin Psihologie II
53 Szilagyi Anna-Rozsika Limba maghiară I
54 Tămaş Cerasella-Iuliana Limba engleză I
55 Varga Erika Educaţie antreprenorială deb.
56 Vodă Florentina-Claudia Fizică I
PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR SI NEDIDACTIC
1 Chertes Ana           secretar sef  
2 Porime Emilia           secretar  
3 Pintecan Luciana           adm.financiar  
4 Moldovan Adriana            informatician  
5 Szekelyi Noemi           bibliotecar  
6 Vulea Livia              laborant  
7 Stan Ana                  ingrijitoare  
8 Muntean Anica                 -“-  
9 Beres Ana Maria                 -“-  
10 Man Virgil Octavian            muncitor  
11 Marcoş Horaţiu            fochist  
12 Sotan Vasile            muncitor  
13 Costea Vasile             portar  
14 Popa Remus             portar  
| Prima pagina | Istoric | Andrei Barseanu | Baza materiala | Plan de invatamant |
| Elevi | Rezultate scolare | Galerie foto | Noutati | Contact |
© 2006 Liceul Teoretic "Andrei Barseanu" Tarnaveni
Administrator site: ing. Moldovan Adriana
adrflav@yahoo.com
 Nu ne asumam nicio raspundere pentru eventualele inadvertente !